Zwolle2017 - 180x150 - Statisch

De voorbereidingen zijn in volle gang! Echtstudio is er weer bij op 1 van de leukste creatieve beurzen van Nederland; de handwerkbeurs in Zwolle!

Volop inspiratie, mooie garens en fijne acties. Reden genoeg om even gezellig langs te komen bij onze stand. Hierbij alvast een voorproefje van de garencollecties die wij meenemen!

collectie handwerkbeurs zwolle

Op vrijdag 10 februari hebben we een special guest: maak kennis met Jose Dammers, free form crochet artist! Ze haakt prachtige omslagdoeken, tassen en zelfs schilderijen. Dit moet je in het ECHT zien!

free from crochet jose dammers

Op zaterdag 11 februari zijn we in het fijne gezelschap van Dendennis! Kom je gezellig een praatje maken? Dendennis zal jullie dan vast wat meer willen vertellen over een nieuw haakboek….

foto dendennis catootje

Dit jaar staan we op een iets andere plek maar onze mooie stand is niet te te missen! Dus we zien je graag verschijnen op stand nr 149!

plattegrond handwerkbeurs zwolle 2017