En over twee weken is kleurenkoningin Claire Boeter onze special guest op de echtstudio stand. Zaterdag is het 1 groot kleurenfeest, het nieuwe boek van Claire Boeter, Haakgeluk 2 is in het echt te bewonderen en zie je ook allerlei prachtige ByClaire creaties. Uiteraard nemen we het garen byclaire 1 en byclaire 2 mee, dus je kunt gelijk je eigen haakgeluk voorraad inslaan.

Kom deze dag gezellig langs, trek je kleurigste jurkje aan, je eigengehaakte spetterende sjaaltje of je kekke legging en ga samen met Claire op de foto. Zet de foto op Facebook of instagram met #echtstudio en #byclaire en ontvang 10% korting op je aankopen in de echtstudio stand!

Boeter_Haakgeluk2_VP_HR.indd byClaire-Haakgeluk-2-11-e1444215820889

 

En heb je nog geen kaartje?

Aanbieding: naar KreaDoe voor slechts € 10 (met gratis shopper!) Bestel nu via ons je kaartje en je krijgt er een mooie gratis KreaDoe shopper bij!

Banner-468X60-px

Morgen maken we bekend wie er op zondag bij ons langskomt…